Slovanov vraždia RUSI!!!!
Bol medzi svojimi, medzi fašistami, tak načo?
Kremeľskí fašisti vraždia ukrajincov, zabíjajú, znásilňujú ženy, deti a slovenská fašistická lúza obdivuje Putina a Fica. Katastrofa, aký morálny odpad vyprodukovala, táto krásna krajina...
Komu není dáno, ten v apatéce nekoupí
Ahy, vtedy sa ešte neprejavil ako dostatočný fašista?
Rober Fico zneuctil dnešný deň a odkaz hrdinov SNP, kolaboruje s fašistickým Ruskom, ktoré napadlo Ukrajinu a spôsobilo už smrť desatisícom ľudí! To môže urobiť iba chrapúň nahrubšieho zrna....
Joj, dnes sa s vami pohrobkami "ctihodnosti" Tisu, akoby vreco pretrhlo.... samozrejme odpadkové
Možno si myslí, že keď napíše pozávací list fašistom v Kreml a oni nás po tretí krát "oslobodia", tak unikne spravodlivému trestu za založenie organizovanej zločineckej skupiny.
Naď to stretnutie krajnej pravice, zvolané Robertom Ficom do ZV, veľmi slušne a diplomaticki okomentoval. Ja by som si servítku pred ústa nedával, na fašizmus treba poukázať jasne:
Ty budeš ďaľší "partizán-hrdina" spoza klávesnice!
Myslíš, že zníži na tak nízku úroveň, aby tu s tebou konverzovala? Choď si dať studenú sprchu.
Napadli Poľsko presne tak, ako reraz Ukrajinu, svine kremeľké fašistické.
Potomkovia ľudákov a kolaborantov nikam neodišli a práve zavertili šancu na návrat fašistických čias.
Len sa nechceli naťahovať s fašistickým hnojom, strach máš asi ty, keď tak štekáš.
Veď Poľsko v 1939 napadli spoluu s Nemcami, Z SS R
Čoho by sa Fico bál, bol predsa medzi svojimi... fašistami.
Robert Fico sa dnešným dňom, oficálne pasoval za vodcu krajnej pravice na Slovensku.
Všetci mentálne nedozretí voľte smer!
Fašistickú propagandu ti žiadny seriózny denník šíriť nebude!
Odporúčame