Jediný,kto tu niečo robí,je Pellegrini...Opozícia/budúca vláda/ sa zmôže len na štekanie!
Jediný,kto tu niečo robí,je Pellegrini...Opozícia/budúca vláda/ sa zmôže len na štekanie!
V tom tieňovom štábe bude mať Pročka s kamarátmi a mafiánov,s ktorými skladá vládu?
V krízovom štábe má Pellegrini najväčších odborníkov na túto problematiku,akých na Slovensku máme...Blázon z Trnavy bude mať v tieňovom krízovom štábe koho?
Tu už treba dať hlavy dokopy a nie pokračovať v kampani!!!
Pri Pellegrinim pôsobí Matovič ako neschopný učeň...Nech radšej mlčí a nestará sa do vecí,ktorým nerozumie...
Keby chcela,tak ma má!
Liverpool mohol dať v prvom polčase 4-5 gólov a bolo by vymaľované...Aj taký je futbal.
Väčšinou v tom lietajú ženy,to tiež o niečom hovorí...Ten trend dať na najvyššie miesta ženy sa ukazuje ako značne pomýlený...
Bez účasti najlepšej lyžiarky tie glóbusy majú nejakú cenu?
Teraz sledujem český program a takisto majú akútny nedostato rúšok a respirátorov a začínajú to riešiť...To len pre Zaaxa...Riešia to podobne ako my a nikto ich za to neodsudzuje...
Vážení,nereagujte na Zaaxa ,je to zbytočné,je to provokatér...Evidentne si pomýlil denník.
Asi si si pomýlil Fica so Sulíkom...Ten bol kamarát s Kočnerom par excellence.
Ja len žasnem,čo si ty za človeka?...Ešte raz,rúška nemáme a súrne ich potrebujeme.Premiér to zariadil a podľa teba je to zle?...Vieš ty čo?...Už radšej nepíš,zbytočne sa strápňuješ...
Tu nejaké dve čudá vypisujú,že Smer chce zarobiť na nešťastí ľudí...Tým,že chce zabezpečiť ochranné rúška pre občanov,ktoré sú tak potrebné?...Takúto hlúposť môže vypustiť len blázon,ale nečudujem sa,veď blázon nám bude o chvíľu vládnuť.
Preboha,to čo vyviedol ten Sulík so Zornicou?!...A toto nám ide vládnuť?
Au.gustín a Zaax,vy dvaja ste sa naozaj zišli!...Ešte napíšte,že za koronavírus môže Fico...Neskutočné,čo ste vy za ľudia.
A čo také som vlastne napísal?
Ďakujem za upozornenie.
Myslíš Ficove dva áre?...O Sulíkových pozemkoch asi nevieš nič.
Odporúčame