Mafián Kollár toho narozprával...
Prezident vysedáva s mafiánmi,všetci to vidia a vraj ohováranie!!!...Toto nie je možné ani v Mongolsku!
Ešte sa budeš čudovať,keď si raz v noci príde poňho NAKA...Najlepšie by spravil,keby spával pruhovanom pyžamku,pre istotu.
Porazili domnelú štátnu mafiu a teraz nastupuje oficiálna mafia/Kollár,Kiska/...
Na predsedu NR nemá nárok,takže bude iba plastelinou v rukách Lajša.
Starecké poučovanie?...
Kiska sa má od Zemana čo učiť.Samozrejme nie o kradnutí pozemkov,tam naňho Zeman nemá.
5% je viac ako 8%,dokonca viac ako 25%?...To je nová matematika?
Lyžoval som,mal som slabo poškodenú chrupavku v kolene a ortopéd mi odporučil prestať,nakoľko sa poškodenie bude postupne zväčšovať a skončí to operáciou.Len toľko som chcel povedať...Howgh
Pri lyžovaní je najväčšia zaberačka na kolená...Ak má Vlhová poškodenú chrupavku v kolene,tak by nemohla jazdiť!...Pripadá mi to ako alibi v prípade neúspechu.
S veľkým "S" sa píše Slovensko/štát/ a jeho občania sa píšu s malým "s",teda slováci,ty mudrc.
Aj Otelo zaškrtil Desdemonu...
Kiskov výmysel znamená,že na vine je Fico a že niečo zneužil?...Daj si pilulu a choď spať.
Odporúčame