Presne tak...
Maťko,tebe šibe a poriadne!
Na rozhodnutie Ústavného súdu o regulárnosti volieb sa nepočká?
Na Václaváku je denne množstvo ľudí,takže tých 120 tisíc demonštrantov by som zredukoval najmenej na polovicu a to je na 1.3 miliónovú Prahu žalostne málo.
Preboha,jeden starý poslanec obhajuje okupáciu a z toho robíme vedu? Rusko sa nám dávno ospravedlnilo a vec sa uzavrela,alebo ti to ušlo?
1 ruský komunistický poslanec je iniciatívny a naši "revolucionári" by už chceli vyraziť na námestia.Vec je dávno vyriešená,Rusko sa nám oficiálne ospravedlnilo...Kto tu teda neustále vyvoláva vášne?
Aspoň niečo bolo na tom finále zaujímavé...
Prečo nie je umožnená diskusia k rozhovoru s Harabinom?!
Tento rok nemá vydarený a prehrával aj v najsilnejšej zbrani,v špurtoch...Držím mu palce,ale veľké oči nemám.
Ale veď sa Rusko za okupáciu ospravedlnilo,tak čo sa tu rieši?
Odporúčame