Neodbočuj a nauč sa čítať...
Najlepšie na tom Slovane je,že keď diváci skandujú "My chceme gól",tak tomu rozumie len brankár a ten góly nedáva...
Na Kočnerových kamarátov si zabudol?...Sulík,Matovič,Lipšic atď.......
Homoši sú chránený druh,keď je zakázané diskutovať???
Sulík a Matovič sa stretávali s Kočnerom...Oni nie sú svine?
Na Slovensku nikdy nevládla vláda.
Chýba mi podstatná vec a to je vyjadrenie samotného Kočnera k tomuto cirkusu...Esemesky sa totiž dajú účelovo vyrobiť.
V prípade Sulíkových raňajok ide o video a to sa ošaliť nedá.
LSD gumuje mozog a toto chce byť premiérom?!
To je na basu a tento človek si ešte otvára hubu!
Odporúčame