Povedal Sulík...
Aj ja žasnem...ÚV tejto strany bude mať zasadanie výboru zrejme v Leopoldove,ale ani to 16 tisíc idiotov neodradilo.
Michael je výborný herec a nie cirkusant.To pomenovanie si nechaj pre naše celebrity.
Viac ako 10 tisíc idiotov v takejto malej krajine?
Za nepovolenú demonštráciu im mali odovzdať kvety?
Vieš,čo je najhoršie?Že sa stále nájdu ľudia,ktorí dajú hlas trápnej opozícii...
A mládež,respektíve prvovoliči vedeli o Čaputovej čo?
Odišiel nám posledný NOVINÁR...Odpočívaj v pokoji,Boris.
Aj mu dali fet,to je teraz in....
Presne tak,len sa mu to akosi nehodí.
A čo východniari na čele s Mikim a Ivankom,tí prečo nepomohli?...A ešte si porovnaj životné náklady v Bratislave a v Snine.
V našom parlamente sa nabľabotala dosýtosti,už ju to asi nebaví...
Pavel,máš absolútnu pravdu...Ja som bol osobne V Bazileji na slávnom finále a bol som šťastný a hlavne hrdý slovanista...Slovan,to znelo hrdo,ale to,čo teraz nosí jeho meno,to je otras...Tento klub by sa mal v každom prípade premenovať!!!
To sa chváliš?
Trt a dva orechy...
Tú vetu povedal v Hollywoodskom štúdiu?
Odporúčame