...nezmysly...
Prestaň konečne tárať nezmysli a choď sa prejsť.
Máme parlamentnú demokraciu a toto bol test na parlamentné voľby...42% je pre Smer výborný výsledok.
Veď oni na to časom prídu...Česi sú ďaleko pred nami,tí nenaleteli masívnemu masírovaniu mozgov.
Ty si teraz požiadaj o pobyt v Pezinku...
Ty si dobre pošahaný...Smer získal v súboji proti všetkým 42%,to je dosť,nemyslíš?...SaS a Oľano dostali na frak,ani to nevidíš?
Ty si nafetovaný?...Gauner,ktorý okráda chudákov o pozemky,podvádza na daniach a klame v jednom kuse,bol najlepší prezident?!...
Slnieč hrejivé pozabudlo,že sme parlamentná demokracia a že prezident má v podstate len reprezentovať a Zuza vyzerá celkom dobre...Pravica dostala na frak,ale to slniečko nevidí.
Túžobne som očakával,že sa tam objaví aj Šťanke a splnilo sa mi to.
Tu nikto neprehral...V debatách sa v podstate stotožňovali,takže je to jedno,kto vyhral...Harabinovci a Kotlebovci sa na to vykašľali a výsledkom bola malá účasť/62% nevolilo nikoho/...
Veď ty si do nej zaľúbený!...Nuž,ale láska zatemňuje myseľ.
Na chvíľu sa tam sadne,keď bude deň otvorených dverí,ale to si môžeš aj ty.
A kde vidíš dobro,v Čaputovej?...Srandista.
Prečo Súmračná?...Maroša volí Slovensko a ty ďalej troluj za svoju právnickú podvodníčku.
Odporúčame