Tento "neprišlo" je zázrak prírody...To tchor má väčšiu mozgovú kapacitu.
Tento "neprišlo" je zázrak prírody...To tchor má väčšiu mozgovú kapacitu.
Presne tak,tiež si to myslím...
Aké tisíce ľudí?...Ľudia sa z nákupov pristavili,chvíľu popočúvali a išli domov...Idioti na tribúne zúfalo kopali do otvorených dverí.
Profesionálni vyšetrovatelia si poradia aj bez tlaku verejnosti a hlavne bez trepania Kompy.
Vo Švédsku nepoznajú vraha Palmeho vyše 20 rokov a "slušným" je 7 mesiacov veľa,navyše tam išlo o švédskeho premiéra...To sa má vrah prihlásiť sám?
Žralok je v mori doma.
Hovorím ako príklad...Taká Barca,ktorá je technické mužstvo,by na takom trávniku mala s kombináciou tiež problém,keď ti lopta nepredvídateľne odskočí.
Trnava bojovala,ale súper je futbalovo určite kvalitnejší.Počkajme si na odvetu.
Trnava je na taký trávnik zvyknutá,kým Anderlecht nie,len to som chcel povedať.
Toto nie je seriál,ale hlboký omyl!
Technické mužstvo na takom oranisku nemá šancu.
Bol som sa tam pozrieť a bude pekný,len "Slovan",či čo je to za mužstvo,si na ňom nezaslúži hrať...
Ak to bude Národný štadión,tak Slovan tam nemá čo robiť...Tento trápny klub,ktorý nie je hoden mena Slovan,nech si postaví svoj vlastný.
Nech si to pozrie aj Janko,ktorý soroščatá tak obhajuje...
Janko,a ty si sa sem odkiaľ prifaril?
Ejha,to ako keby som počul Matoviča s Remišovou dokopy...Okydávanie bez relevantných dôkazov...Fuj!!!
Naopak,potkany vyháňajú najschopnejších ľudí...
Odporúčame