Prečo nie hanba všetkým,čo to spískali?
A teraz začne poriadny cirkus...To sa ešte budeme čudovať,čo za háveď sa nám tu roky vydávala za nepoškvrnených demokratov.
A koľko zavraždených zostalo po jeho "hrdinskom" čine?...To Kiska nevie?
Tí starci z NHL by nám trt pomohli...Chyba je v zhnitom systéme nášho hokeja.
Desbesu, teba postihla aká choroba?
Rusov zabili rozhodcovia.
Výborný hokej,aj keď o nič nešlo...Teším sa na play off.
Tento človek nemá ani šajnu o svete...Mal zostať pri umývaní áut,v tom bol vraj dobrý.
Motivovať k špičkovému výkonu?...Hrali len to,na čo majú a to je od špičky poriadne ďaleko...A tých sedem hráčov z NHL?...Sekera hrá play off,Pánik je zranený a tí zvyšní starci by veľmi nepomohli,viď mladých američanov,ktorých by na veľkom ľade len ťažko stíhali.
Ty si rovnaký blázon ako tvoj prezident...
Absolútne triezvy,len novinári veľa vecí nechápu....
Keď už sme to sami nedokázali,tak nás zachránili Dáni...To sme sa teda dožili!
Doplnenie:Široký šéfoval od roku 1998.
Aj pri tých medailách šéfoval nášmu
hokeju Široký,takže nesplietaj blbosti.
Aký zostup nám hrozí?...Taliani,v prípade víťazstva,môžu mať 4 body ako my po prehre so Švédskom,ale vzájomný zápas hovorí pre nás.
Tí 36-40 roční "chlapci" z NHL by nám veľmi nepomohli...Problém je u nás doma.
Odporúčame