Aj takto sa dá ukradnúť zelený dres...
Aj takto sa dá ukradnúť zelený dres...
Sagan hrá špinavo?...Ty si buď nafetovaný,alebo si ušiel z blázinca.
Nie sme plačkovia,ale rozhorčení športoví fanúšikovia.
To by bolo gesto hodné šampióna,len sa to asi nestane.
Dobre pozeral...Že ty si slepý,to je už tvoj problém.
Greipel sa po zhliadnutí videa Petra zastal a to hovorí za všetko...
Ty si úplne slepý?...Pozri si to spomalene a uvidíš,že lakťom sa ho ani nedotkol.
Armstrong povedal:"Je neuveriteľné,že z Tour vykopli najväčšiu hviezdu za niečo,na čom nenesie vinu"
Lakťom sa Peter Cavendisha ani nedotkol,ten padol vlastnou vinou,pretože sa trepal tam,kadiaľ nemal šancu prejsť.
Tým lakťom sa ho nedotkol...Pozri si to viackrát.
Veď tým lakťom sa ho ani nedotkol!!!...Cavendish sa pchal do medzery,cez ktorú nemal šancu prejsť a padal už predtým,ako Saganov lakeť ho "akože" zrazil....
Super Peťo!...Strata len 25 sekúnd v časovke je nad očakávanie.
Strasbourg zamietne toto slovenské divadlo/raz to už urobil/ a opäť budeme celému svetu na smiech.
V tom čase vykonával aj funkciu prezidenta,takže mal právo.
Odporúčame