Záchvat?...To chce lieky.
Záchvat?...To chce lieky.
Posledný gól bol z jasného ofsajdu a Bayern stratil možnosť vyrovnať.
Politika je svinstvo,či vládnu tí,alebo tí....Korupcia existuje,odkedy je ľudstvo ľudstvom,vykynožiť ju sa doteraz nikdy nikomu nepodarilo.
Nabudúce koho použije opozícia,kojencov?....Tí vedia o politike asi toľko,ako tí včera na námestí.
Deti skandujú tie isté heslá,ktoré pred Bonaparte bliakala opozičná zberba...Zatľkať,kto je za tým,nemá zmysel,páni z opozície!!!
Opozície majú ľudia plné zuby,tak tá posiela so svojimi fantazmagóriami do ulíc deti...Až tak môže byť niekto frustrovaný z prehratých volieb?
Kauzy pravicových vlád sopliakov nezaujímajú?
Obaja...
Erdogan má takéto fotky s takmer všetkými svetovými politikmi.Nič nové,skús ešte niečo.
Nešaleli,len sa tešili,že to nebude nesvojprávna Hilari.
Fico a Kiska povedali blbosti,takže 1:1...Máš ešte niečo?
Najprv sestričky.potom učitelia.teraz študenti a zase z toho nebude nič...Toho idiota treba zavrieť do blázinca...
Tatran-sk,tebe anektoval niekto mozog a nie Rusko Krym.
Odporúčame