Tatran-sk,tebe anektoval niekto mozog a nie Rusko Krym.
Tatran-sk,tebe anektoval niekto mozog a nie Rusko Krym.
Koľko zabili amíci nevinných za posledné roky?...Tisíce,ale tí sa nerátajú však?
Tak rozmýšľam,či si ty normálny človek,alebo len krvopotne tliachaš nezmysly na niekoho príkaz.
Pupušššško,tebe dali opušťák z psychiatrie?...Čudné.
Nech sa vráti k umývaniu áut a bude pokoj.
Vrah podpísal odsúdenie legálneho prezidenta!...Svet je dolu hlavou.
Asad s Ruskom majú v boji s Islamským štátom jasne navrch,USA otepľuje vzťahy s Ruskom...Ako to prekaziť?...Použijú sa chemické zbrane,zvalí sa to na Asada a je vymaľované...Trump to určite vie a aj napriek tomu počúva hrdlorezov zbrojárskej loby...Po Obamovi sa nič nezmenilo,bohužiaľ.
Čo s tým má Fico?
Mohol by mi niekto logicky vysvetliť,prečo by Asad použil chemické zbrane proti civilom,keď vyhráva na všetkých frontoch?
Matovič a spol....To je tá megaakcia?...Nepomôžu ani Sorosove peniažky...Slováci až takí hlúpi nie sú.
Odporúčame