Koľko jedenástok "vyrobil" slávny Ronaldo?....Dobrí hráči to jednoducho vedia...Francúzi hrali len to,čo im Barca dovolila,či sa ti to páči,alebo nie.
Koľko jedenástok "vyrobil" slávny Ronaldo?....Dobrí hráči to jednoducho vedia...Francúzi hrali len to,čo im Barca dovolila,či sa ti to páči,alebo nie.
Má prsty aj zatmení slnka....
Až na to,že skutočný únos bol o niečom inom...Kočner by ti o tom povedal viac.
Le Penova to určite vyhrá,môžeš sa staviť.
Ale máš pravdu,niečo predsa len ukradli....Ukradli MOC Sulíkovi a spol. a tí to len ťažko rozchodia.
Rozkráda sa len v hlavách opozície...
Rusi si len berú naspäť to,čo im vždy patrilo
Neanektuje,pretože Donbas chce byť v Rusku!
To vozidlo je v Hollywoodských štúdiách,kde aj bolo vždy...
Médiá už odstavili aj väčších borcov ako bol Mečiar.
Tatran a Player,vy tu čo smradíte?...Kováč ml. bol a aj je gauner,ktorý mal dávno sedieť...Ockova amnestia vám nevadí?
Presne tak a mimochodom,odkedy chodí prezident na filmové premiéry?...Je to veľmi priezračné...
Aj Kováčova amnestia je svinstvo a tiež je nevratná.
To už vyzerá na paralýzu...
Odporúčame