Koaličnej bande už prihára...Pekne poklusom smer Prešov.
Koaličnej bande už prihára...Pekne poklusom smer Prešov.
Forgáč už uvažuje o odstúpení z tejto frašky...Koľko mu Igorko priplatí,aby zostal?
Vie ten blázon,čoho je minister?
Očkovanie je biznis...Experimentálne vakcíny nie sú v záujme zdravia,ale v záujme peňazí!
Banda idiotov...
Práve koalícia svojou infantilnou kampaňou a trápnou lotériou odpudzuje ľudí od očkovania...
Izolujte už toho blázna!!!
Prečo naša moderátorka č.1 odmietla robiť reklamu tomuto megapodvodu?...Lebo nie je sprostá a vie,o čo ide.
Klamal Domotor,keď niekoľkokrát zmenil výpoveď...Ako vždy "Lebo Fico".
Človek za menší trest a prachy namočí aj vlastnú mater.
Ako to len prežijeme,keď narušil rokovanie vo Svite!
pozorovateľ,soustruzenkoo,vypisujete zbytočne...So 16% podporou ste na smiech.
Len nechápavý idiot môže takto reagovať...Ale čo už,keď má v parlamente ústavnú väčšinu nevzdelaných idiotov...O "vláde" ani nehovorím.
Jaslovské mohli bežať ďalej a nemuseli sme dovážať,ale vyvážať...Ďakujeme,pán Dzurinda!
Keď dá niekto niekomu úplatok ide do basy...Mocipáni decimujú národ a nič...Takže farebné papieriky sú viac,ako ľudský život?
Vládne nám banda šialencov!!!...Ťapa napľula 600 tisíc ľuďom do tváre a tak jej predĺžila vládnutie!!!...Dokedy ešte budeme dennodenne znášať výplody chorých mozgov/dobre platených/???
Odporúčame