Hlavne keď ich budú udávať gauneri,ktorí patria prví do basy.
Hlavne keď ich budú udávať gauneri,ktorí patria prví do basy.
Experiment na ľuďoch a keď sa nedáš,ešte ťa aj potrestajú!
Lebo má vysokú účinnosť a to sa predsa nepatrí.
Ľudia sú zodpovední,nezodpovedná je vláda tupcov!
Kapacita Puskás Arény je 67 215 a bola plná...
Igorko,keď sa toto dokáže,tak to je na doživotie!
Za celý zápas sme nevystreli ani raz na bránku,ani keď makali posledných 10 minút.
Zase Fico?...Ty máš dobrý zotrvačník...Len 1,5 miliardy na pokútne testy a na vine je Fico...Trnavská firmička,spolu z miestnym bláznom sa pekne napakovali,tam hľadaj zdroje.
Ty si vlastnou hlavou zabezpeč aspoň kúsok mozgu do tej prázdnej hlavy.
Detské číslo,veď sa naňho pozri.
Ty si naozaj Bača mimo civilizácie.
Odporúčame