To sa ti snívalo?
To sa ti snívalo?
Obojstranne veľmi dobrý zápas...Až na trápne komentáre miestnych idiotov.
Tak toto je škandál najhrubšieho zrna!!!
Hráme proti Zbornej "C"...Tá má v NHL 2 mančafty.
Srandovné MS...Výbery z európskych líg a zo zámoria z AHL...Bez najlepších hráčov je to o ničom.
Načo má tie dve handry?
Nevedel som,že Pele je plagiátor a daňový podvodník...
Môj známy prekonal Covid,potom sa dal 2x zaočkovať a Covid dostal opäť!
Už ich prestalo baviť zatváranie ľudí bez dôkazov a na príkaz trnavského blázna.
Dvojpromilový pohľad na tej fotke stojí za to.
Ten blázon nech nerobí žiadnu reformu a nech zmizne z politiky!
Čaputová len prečíta to,čo jej napíše Leško...Jeho sa treba spýtať.
Nikto ma nenútil a hárok som s radosťou podpísal.
Astra Zeneca zabíja ľudí a napriek tomu je bezpečná,super!
Odporúčame