Nemajú k nim ľudí...
Matovič podá demisiu a nikoho nenavrhne...Čo na to Zuza?
Lepšie,keď prídu po neho domov,ako do vládnej budovy...Je to menšia hanba.
Asi bola ožratá...
Gorila Krajniak a basa nič?...
ESET šliape na plné obrátky a tak bude Zuza tlačiť na predčasné voľby.
Teraz trepe v TV gorila Krajniak.
Samozrejme,že ho neschvália...Maťko už dal príkaz.
Lenže dokedy?...Trpezlivosť národa má svoje medze.
Dobrá finta s tým Sputnikom...EMA ho môže schvaľovať aj rok...SaS a Žaľudi zase vyšli naprázdno...A národ len mlčí!!!
Toto gestapácke divadlo je nevídané!!!
Táto banda nebude nikdy dobre vládnuť,takže to memorandum o dobrom vládnutí je len zlý vtip!
A ešte k Zoroslavovi...Má to spočítané...
A šup do Prešova...O to ostatné sa už postará gamboš.
Neskoro,objemné spisy ohľadom Borisa Všemocného,sú už zlikvidované.
Odporúčame