Akých 100 dní?...Mali rok!!!
Ak nejakej vakcíne verím,tak je to SputnikV...
Pekná je len spredu,z profilu špicatý noštek dohora nie je bohviečo.
50 krajín očkuje SputnikomV,len slovenský ŠUKL má výhrady!
V inej krajine by túto čvargu ulica zmietla na druhý deň.
Tie jeho aktivity sú na míle vzdialené od spravovania štátnej kasy...
Aká pekná krajinka to bola...
Bude pokračovať devastácia Slovenska a autorka si vydýchla?...Toto už nie je ani sranda vážená,Vy patríte do blázinca!
Táto vládnuca mafia ti nevadí?...Kolár bol dokonca jej členom...Katastrofou sú takí ako ty.
83%ľudí ho vyhodilo z premiérskeho kresla a vraj štátnické gesto!
Volil by Kucku???...Proti Cypru bol Kucka najhorší hráč na trávniku.
Dokedy budeme trpieť toto trápne divadlo?!
Odporúčame