Keby Rusi chceli,tak sú v Kyjeve za 24 hodín a NATO by sa len prizeralo...Tak,ako sa Západ na nás vykašľal v 68-om.
Keby Rusi chceli,tak sú v Kyjeve za 24 hodín a NATO by sa len prizeralo...Tak,ako sa Západ na nás vykašľal v 68-om.
Neboj sa,dlho už nebudeme týchto vládnucich debilov počúvať.
Dekan chce zostať aj naďalej dekanom,takže nevidí,ani nepočuje.
Ako si prišiel na to,že Sputnik spôsobuje krvné zrazeniny?...Zaočkuj sa "Moderným Farizejom" a upokoj sa.
Sú to kamikadze,tak sa nečuduj...
Aká nová vláda?...S jednou zmenou stará,čiže naďalej neschopná a nechcená.
Zrazu koalícia s tým nemá problém...Chameleóni.
Či má Rusko kdekoľvek na svojom území aj 10 miliónov vojakov,je to len jeho vec...
Momentálne žije s Kalavskou...
Vynechal si lieky?
Tí,ktorí sú Sputnikom zaočkovaní,vedia,že je bezpečný.
Ja si naň rád počkám...Argentínsky prezident povedal,že vďaka SputnikuV sa cíti výborne...Nečítaj Sme,tí toho už popísali.
Dostal Covid ešte pred vakcináciou,takže netrep sprostosti.
Niekomu udrel Covid na mozog...
Odporúčame