Putin kritizoval bombovú demokraciu, ktorú podľa neho šíri Západ
A myslíš, že USA (resp. tá ich vládnúca monopolná vrstva) nemá už nič v talóne?
Veď to boli oni, čo - dobrovoľne, z vlastnej vôle - prikázali svojmu "národu", teda USA-národu, ODTRASNPORTOVAŤ výrobu do Číny, do Ázie; najviac za Clintona, ale začalo to už v 70-tych r. Teda urobili ŠKODLIVÚ VEC pre svoj vlastný národ. Zachovali sa nelogicky?
Boli to oni, čo po r. 1969 zničili Americké školstvo - teda v podstate svoje vlastné školstvo. Zachovali sa nelogicky? Článok: Co se stalo v roce 1969?
http://www.zvedavec.org/komentare/2006/10/1 789-co-se-stalo-v-roce-1969.htm
Navyše finančné machinácie - im vychádzajú, ba v posledných desaťročiach sa zrýchlili - kumulovanie svetového bohatstva v jedných rukách sa zrýchľuje. Oni doteraz potrebovali najpriemyselnejšiu krajinu - USA, aby ničili/poškodzovali ostatné krajiny sveta, ale ako sa zdá, už ju nepotrebujú.
Nové zbrane, nové vyšľachtené vírusy, nové technológie - s 30-ročným predstihom; všetko v rukách úzkej skupinky...