Sýriu chce zničiť zahraničné sprisahanie, tvrdí prezident al-Asad
Najprv som myslel, že si rozumný, že sa vyjadruješ zriedka len preto, že si najprv všetko prečítaš, ale teraz vidím, že si NEPREBUDENÝ.
Odpoveď leží v samotnom tvojom príspevku: No, nie je to čudné, že to trvá tak dlho? A ak podľa tvojej logiky, ak by mal Asad veľkú podporu, potom by povstanie trvalo mesiac; potom ja mám opačnú otázku:
Ako to, že "rebeli" nedokázali dodnes zvíťaziť, ak majú na svojej strane väčšinu?
Odpoveď je jasná - Asad má jasnú väčšinu na svojej strane, ale protistrana NIE JE SAMA, má na sveje strane "zahraničie" - žoldnierov, vojenskú techniku, raketomety, tisíckilogramové výbušniny, a najmä "inštruktorov" z francúzskych, amerických tajných služieb, ktorí im radia, koordinujú KAM UDRIEŤ. Presne ako to bolo v Lýbii...