A tešíš sa?!
Tak, tak: vraj Muamar Kaddáfi ihneď po zadržaní na vlastné zranenia zomrel. Nie je to čudné?...
Slobodan Miloševič stihol z väčšej časti prehovoriť - predtým ako ho zavraždili (otrávili).
Jeho výpoveď je zaznamenaná v súdnych spisoch - síce je neúplná, a trošku odvedená od úplného zverejnenia nepodstatnými a zavádzajúcimi otázkami "sudcov". Ale i tak: takto má postupovať hrdina, odmietnuť "advokáta", ktorého mu nanútia a stáť si za svojim skutkami aj slovami!
Nuž drahý Ollmo-abece, ja neviem chodiť v trošku som tvojom humore. Ale pokúsim sa:
Štricáci a špekulanti ako ich nazývaš sú je tie nepodstatné myšky, ktoré prišli na povalu sa nažrať. A našli na slovenskej povale celú hŕbu orechov.
Po odstránení zlých kocúrov, diktátorov.
Lenže oni akurát tvrdia, že kocúri požrali väčšinu orechov, a naopak, náš myšiak práve naopak nanosil do celej povaly nové orechy.
Ale najdôležitejším je Plus-Mínus Niktoš, cez neho idú pokyny z Bruseloválova, ako vlastne na tej povale hospodáriť, a podľa toho dostaneme z toho Bruseloválova nových euroorechov a europomyjí - a cez neho (Plus-Mínus-Niktoša) sa prepadajú nielen naše vlašské orechy, ale najmä naše platinové rezervy do čiernej diery. Presedlal na ligotavé...
"Prajem libyjskemu ludu, aby smrt dlhorocneho tyrana bola novym zaciatkom slobody a demokracie."
Ja len toľko (nebudem sa predsa zbytočne rýpať v tvojich žlčovitých nezmysloch):
Ale s Lýbiou majú predsa USA, GB, Izrael a NATO celkom iné plány, nie DEMOKRACIU. Veď preto tam ištalovali Al-Kajdu (Al-CIA-du).
Naopak, v demokracii by si predsa ľudia Lýbie zvolil nejakú tu prokaddáfiovskú stranu...
Máš pravdu: že utiekol do Venezuely (ešte vo februári) bol nezmysel, že utiekol do Burkina Faso, Nigérie, Alžírska (v auguste a septembri) takisto.
Posledným "výkrikom" mediálnych prostitútov vyrobiť z Kaddáfího zbabelca bol ten článok, z dneška, že sa vzdával: "Nestrieľajte!"
Ale v podstate padol ako hrdina s pádom svojho rodného mesta...
Aj keď bol mohamedán a teda civilizačne nepriateľ - ale zamyslime sa, KTO Z NÁS BY BOL OCHOTNÝ a schopný takto bojovať, takto sa zachovať, aj keď nemá vyhliadky na víťazstvo?
Takí horthyovia majú už dopredu objednané miestečko v azyle v Porugalsku.
Takí berezovskí a gusinovia majú miestečko vo Veľkej Británii.
Podobne takí netanjahuovia, olmertovia, šaronovia - určite majú zabezpečené "miestečko" niekde, keď sa bude potápať izraelský titanic.
"Bola to jedna z demonštrácií deštruktívnej sily kapitalizmu. Metódy boli rovnaké, aké môžeme vidieť inde vo svete – škrtanie, outsourcing, PRIVATIZÁCIA a sociálny dumping. Zahraničný kapitál prišiel a hľadal SPOTREBNÉ trhy, ZATVÁRAL výrobný priemysel, ktorý kupoval takmer ZA NIČ. Všade, najmä vo výrobnej sfére sa strácali pracovné sily ale tu sa stratil celý spôsob života. Celkom ÚSPEŠNÉ družstevné poľnohospodárstvo prakticky zmizlo."
Rádioaktívne a chemické zbrane Američania už použili v nedávnych vojnách v Iraku (stotisíce ľudí malo príznaky), proti bosnianskym Srbom (9000 Srbov malo príznaky).
Oni nemajú súcit.
2) Okaté? Oni rátajú s tým, že TOMU NEBUDEŠ VERIŤ !!!
3) Svedectvá miestnych existujú (popáleniny kože) - ale vieš, kto dnes vlastní médiá. V CNN sa o tom nedozvieš...
1) Moje zmýšľanie NIE JE jednostranné, a už vôbec nie som zakomplexovaný. Za to tvoje slová: "nepatríme totiž do okolia tvojej kategórie, kde veci sú jednostranne posudzované podľa toho, či si hejslovák a Ficovec" sú akoby z inej planéty. Ty nepoznáš ani sám seba. Alebo poznáš, ale pretvaruješ sa.
2) To, že ani nevieš o čom je reč, je tvoj "rímsky" citát, neboj sa, ja nie som hlupák.
3) P.S.: Stále je mi ťa ľúto, lebo ak si myslíš, že "stúpať niekomu na otlak" takými primitívnymi výzvami: "Tamtoho zavrieť - nakradol, oklamal už dosť." je niečo inteligentné, tak nezostáva nič iné, len ľutovať ťa. Teda provokuješ - a fakt neviem načo. Ale to nič, ty si stratil "kredit", aj keď možno nie si hlupák, ale robíš zo seba hlupáka. Myslíš si, že sa rozprávaš s hlupákmi - si arogantný namyslenec.
Tiara, tvoj príspevok je síce vtipný, ale dosť nevhodný...
Ako som už napísal hore: je mi z teba zle.
Prečo? Pretože sa swprávaš podľa hesla: ČO OČI NEVIDIA, TO SRDCE NEBOLÍ. Pekne, nielen, že neveríš, ale aj ďalších odradzuješ, aby pátrali, vzdelávali sa. Preto je mi z takých zle!
Tak prašivci z USA a ďalší štátov nám tu chystajú temnú budúcnosť, a podľa teba:
TO URČITE NIE JE TAKÉ ZLÉ, stali sa aj zlé veci, ale postup v Lýbii a inde je pokrok správnym smerom.
Rozširovanie vplyvu USA a spol. akýmikoľvek prostriedkymi je podľa teba pokrok...
Ja to nemám z twiteru ja to mám z argumenti.ru
Ty sa pýtaš, či tomu veriť.
A ja mám opačnú otázku na teba: je dôvod tomu neveriť?!
Ak je to tak, potom sa zamysli ako dobre na tom bolo socialistické Československo, keď mu dlžila Lýbia. A ako zle boli a sú na tom USA, GB, Francúzsko keď dlžia Lýbii.
Ale ešte je lepšie sa zamyslieť AKO SKVELE VEDIA západné štáty ZAMASKOVAŤ svoju ekonomickú situáciu - obrovské dlhy a vďaka nič bianko šek obchodovania - vlastne nekonečné zdroje "investícií". A ako zle dokázalo napríklad socialistické Československo NEVYUŽIŤ svoju finančnú situáciu - myslím propagandisticky.
"Ináč, najlepšie by bolo, ak by Malinová šla rovno na Európsky súd a počkala si na rozsudok. Výsledok by bol určite zaujímavý pre SR a všetkých zakomplexovaných hejslovákov. Mala by to urobiť už len preto, aby som videl tých najväčších primitívov (spolu s Ficom, Kaliňákom a Trnkom a podobných darebákov), ako sa v nenávisti a rozzúrenosti topia vo vlastnej žlči. :))" Autor: roxymusic, 04.10.2011 16:41
Teda píšeš JEDNU PERLU za druhou. Však čože, nenávidených politikov treba zastreliť, potrestať, nezáleží na tom NIEKTO INÝ JE VINNÝ, hlavná vec že TEN KTO SA MI NEPÁČI bude potrestaný.
Vo svojej gebuľke toho veľa nemáš, okrem nenávisti.
Je mi ťa vážne ľúto. Som zvedavý, aká je reakcia okolia na teba, ak sa takto prezentuješ aj na verejnosti. A ak tvoje okolie s tebou súhlasí, a pokladá to za normálne: tak ľutujem aj to okolie...
"Maďarská vládna strana Fidesz chce nájsť spôsob, ako prinútiť bývalých politických lídrov z komunistickej éry, aby platili za škody, ktoré podľa nej napáchali."
Socialistické Maďarsdko UTRPELO ŠKODY?!
Práve naopak: Maďari môžu byť radi, že mali gulášový socializmus (na ktorý sme sa SKLADALI FINANČNE VŠETCI) - veď čo bolo Maďarsko Kúna a Horthyho pred r. 1945?
ZAOSTALÝ POLOFEUDÁLNY CHUDOBINEC !!! (Všetko je tu drahé, chceme späť ku Prahe! - heslo "nových Maďarov" z r. 1939)
Polievanie predmestí Sirty zakázanými chemickými látkami (yperit) z lietadiel NATO považuješ za konvenčný spôsob boja?!
Je z vás zástancov "šírenia demokracie" akými koľvek prostriedkami na vracanie...
"celosvetovo sa socialisti derú k moci a preto je na mieste povedať, že v minulom storočí spôsobili 2 svetové konflikty a história sa opakuje. - nie socializmus !" - Autor: dilino1, 18.10.2011 09:10
A to si fakt myslíš, že "socialisti" spôsobili 1. a 2. svetovú vojnu?!
Až na to, že Kim Ir Senov a Kim Čong Ilov režim je v podstate ABSOLÚTNOU MONARCHIOU. A čuduj sa svete, Severokórejský režim je KRYTÝ najdemokratickejším štátom sveta USA.
1) USA dodali Severnej Kórei komponenty na výrobu jadrových zbraní - aj Clintonova aj Bushova administratíva - v oboch obchodoch figuroval nejaký D. RUMSFELD, ktorý svojho času navštevoval aj istého Saddáma z Iraku...
2) USA sa zaslúžila aj rozpútanie ďalších kríz, napríklad vystrelenú raketu zo severokórejského priestoru na juhokórejský ostrov, kde juhokórejské sily cvičili. Dôvod: tlak na Japonsko a Južnú Kóreu, aby PREDĹŽILI mandát americkým vojskám v tomto priestore - veď oni (USA) predsa nemôžu NECHAŤ Japonsko a J. Kóreu BEZ OCHRANY...
3) No, ako to dnes v S. Kórei vyzerá - to sa sťažujte na USA oni sú tichým spoločníkom severokórejských "záležitostí"...
Odporúčame