Strašiak menom USA
Toto ma "dostalo":
"Občas si kladiem otázku, čo keby sa čisto hypoteticky Spojeným štátom alebo nejakému inému štátu podarilo naozaj ovládnuť celý svet."
Vieš čo, mal by si menej pozerať Star Trek, alebo Babylon 5 a podobné seriály, KDE JE UŽ CELÁ PLANÉTA POLITICKO-NÁBOŽENSKO-SPOLOČENSKY ZJEDNOTENÁ a všade sa hovorí po anglicky.
Garantujem ti, že keď tu bude zavŕšený proces zjednotenia vlád (Európskej Únii k Svetovej Únii), mien (od Eura k svetovému doláru), náboženstiev (ekumenizmus) a celého života tak DOBRE TU TEDA NEBUDE.
Bude to HORŠIE ako komunizmus a fašizmus dohromady. Volá sa to Nový Svetový Poriadok. A čo je Nový Svetový Poriadok? To je Starý Svetový Poriadok - pred osvietenstvom, reformáciou - niečo ako stredovek a Rímska Ríša so všetkými svojimi temnými stránkami: proskribciami, inkvizíciou, a umelými vojnami.
Bude to niečo ako totalita z Ázie, či Afriky, ale s modernými technológiami, ktoré budú IM slúžiť proti TEBE. Budeš nič, len nomenklatúra, číslo...