Al-Kajdá prišla v Jemene o hviezdu
Pozrel si si toto video? Ak áno, tak vieš, že FOX NEWS priznal (teda nie len tak HOCIKTO), že al-Awlakí VEČERAL s vojenskými dôstojníkmi v Pentagone MESIAC PO ÚTOKOCH.
Cez al-Awlakího išli tieto útoky:
1) Spodno-prádlový bombo-atentátnik
Nigérijčan Umar Farúk Abdul Mutallab - objednávka Pentagonu ČEZ al-Awlakího
2) Time Square útok
Pakistanec Faisal Shahzad - detto Kontakt na al-Awlakího
3) Kapucňový strelec
Američan Nidal Malik Hasan - prestúpil z kresťanstva na islam, Opat všetko ČEZ al-Awlakího Pentagon
4) Topánkový bombo-atentátnik
Richard Colvin Reid (Abdul Rahímand) pôvodne z Brazílie, mentálne narušený - VŠETKO cez al-Awlakího!
Slovom: VŠETOK tento zverejnený a HLASNO mediálne pretláčaný BU-BU-BU TERORIZMUS malých ľudí v Amerike išiel cez PENTAGON a al-Awlakího. (Sú aj iné videá, PODROBNEJŠIE ROZOBRATÁ účasť, len hľadaj)