Slovensko sa ospravedlní Hedvige. Nepochopiteľné, čuduje sa Kaliňák
KRÁSNA ODBOČKA od témy!
V prípade "malinová" duo Packa a Kaliňák postupovali SPRÁVNE!
Dokonca asi 1 týždeň domnelých páchateľov NAHÁŇALI STOVKY POLICAJTOV - vieš o tom?!
A vystúpenie Kaliňáka, Packu, Fica ku kauze Malinová? 12.9.2006. ZÁVAŽNOSŤ toho, k čomu dopeli ICH OPRÁVŇOVALA vystúpiť tak, ako vystúpili...
Že to bol komplot. Ale v našej KRAJINE VLÁDNE MÉDIOKRACIA. (To je jeden z dôvodov, prečo je tvoja bratislavsko-východniarska hlava chorá!)
Nejaký Korda a ďalší do prípadu začali NEPRIMERANE rýpať a spochybňovať, že FICO, KALIŇÁK a ďalší predsa NEMÔŽU mať pravdu, pravdu majú Maďari, poškodení sú Maďari - a "nacionalistická" kryje páchateľov útoku. A ostatné mediálne prostitútky sa toho chytili.
VEĎ UŽ CHYŤTE TÝCH NEEXISTUJÚCICH PÁCHATEĽOV - chyťte svojho neexistujúceho bin Ládina - bubáka západnej civilizácie...