Fico VRAJ chcel ísť k Obamovi, vy prostuduchí namodrí?
Čo to stále opakujete - a ani si to nepreveríte, či je to naozaj tak. A BOLO TO NAOZAJ TAK?
Aha, pre vás TO URČITE BOLO TAK - veď v TELEVÍZORE TO HOVORILI, a WIKILEAKS to POTVRDILA.
A dôležité je toto:
Vojnový zločinec s Nobelovou cenou mieru, prijal predstaviteľku ODIÓZNEJ "SLOVENSKEJ" VLÁDY, ktorá SKÁČE tak ako USA, GB a ďalší ZLOČINCI PÍSKAJÚ. Aj v ekonomike aj politike. Vraj TO VŠETKO ROBIA na osoh SLOVENSKÉHO OBYVATEĽSTVA. A ak ju ešte za to naozaj POCHVÁLIL, tak to je už naozaj ODPORNÉ.


