Skratenie intervalov STK je hlúposť.
Keby sa kontrolovali emisie poctivo a STK by dostavali pokuty za podvody pri nich tak by to bolo ok.
STK ma kontrolovať aj software na riadiacej jednotke motora ako je to v Nemecku.
Kuchanie DPF by skončilo, treba to kontrolovať a na to nepozrebuje nik každý rok STK.

