Bič na chudobných? Brusel prišiel s novým návrhom: na STK by mala časť vodičov chodiť každý rok
Brusel, už len sikanuje, EU riadia lobisti.
STK je uplne dostacujuca, v intervale 2 rokov.
Problem je že sa nevykonávajú precízne!!!
STK prejdú vozidlá co nespĺňajú predpis.
Na cestach sa objavujú led ziarovky vo svetlometoch bez homologacie.
Dpf odpojene alebo vykuchane, nemá to na ceste čo robiť.
Či budú STK každý rok je len dobré pre majiteľov STK a automobilový priemysel ale nie pre bezpečnosť.
Bezpečnosť sa da riešiť kvalitou STK nie radsej ho pustím aby nesiel inam.
STK je len business kde nepotrebujete osloviť zákazníka, on s povinnosti musí ku vám.
STK by mala byť cena riadená zakonom a nižšiu ju môžu mať. Keď kazdy rok tak stk s emisnou za max 40.