Žilo sa za socializmu lepšie? Slováci tvrdia, že áno. Čo hovoria odborníci?
Kto toto napísal, asi žije v Mečiarom Švajčiarsku.
Za socializmu si ludia nezávidíli, pomahali si, teraz je to hrozné.
Ľudia sa nenávidia je to všade polarizovana spoločnosť dva tábory za a proti Ficovi.
Za socializmu bola stabilita, pokoj, cakalo sa na banány ale teraz ich mate a za akú cenu.
Hranice sú otvorené a kto cestuje, iba čo na to majú, tak to bolo aj za socializmu.
Teraz máme dobu, vojen nepokoja to je tak "vzrušujúce" .
Keď za socializmu niekto staval dom ľudia si pomahali a nebolo ti za peniaze ale len za stravu, proste boli ochotný si pomáhať.
Teraz už ani za peniaze nezozeniete ľudí, super doba.