Mladý hlupučky si ničoho nevážia, stalo to mnoho penazi aj potu, to nikoho nezaujima.
Tak isto emisie, keď chceme riešiť aj ekologiu.
Ale v prvom rade vsetko sa deje v Európe a straty ako ekonomicke a na zivotoch su tu.
Kto ma prospech s toho všetkého, Europa to nieje ale za oceánom, zisk a chamtivosť.


