Seriem na triedenie, každý triedi a len stúpajú poplatky.
Kde sa to zastaví, kde je porovnanie cien keď mestský panák nemá skoro odpad a na dedine ľudia musia kúriť aj uhlím, nieje iná možnosť a tu sa série na týchto ľudí, si myslíte že sa dá kompostovat popol z uhlia.
Choré hlavy.

