Tvrdia chamtivci z vlády, nechcu pracovať za tu minimálnu mzdu a oreto odchádzajú do zahraničia.
Uz ani pracovnici z osád tu nechcú pracovať.
Vlade a podobnym smejdom pasuje aby tu boli nizke mzdy, ich firmicky takto dosahuju extremne zisky.
Treba začať od politikov, ich mzda sa ma odvíjať od minimalnej mzdy.
By ss inak starali o prijmi ľudí.

