Na Slovenku je neadekvatna cena k príjmu.
Porovnávať s Nemeckom je choré.
Vo východnej EU tak pridu akurát o predplatiteľov.
Trzby pôjdu pekne dole.
Na Slovenku je neadekvatna cena k príjmu.
Porovnávať s Nemeckom je choré.
Vo východnej EU tak pridu akurát o predplatiteľov.
Trzby pôjdu pekne dole.
Ide o demokraciu ci o zvrhnutie vlady.
Dnes bolo o uniku kolkoktrat Anglické vojsko operovalo na cudzom území, tajne misie, nejako nezostali tajne a prislo k zerejneniu kolko krat.
Rusko ako take nepasuje do skladacky západu , a tak sa skusa vsetko možné, ako vyvolat zasa konflikt.
USA zas hladaju v Rusku diverzantov.
Kde je civilizovane spravanie.
Do volieb ďaleko, to ešte prídu za nezmysly co vypotia, byvala sebranka vlady.
Dokazujú ako hlboko vedie klesnúť a coho su schopný.
Klamstvo, intriga, len voliči sledujú ich kroky, až sa nečuduju co bude nasledovať.
Odedy každý trulo na Slovensku je aj právnik a sudca, to sa nezastavam Kocnera,
ale uz fakt mam toho plne zuby.
Ked sa nejaký pisalek rozhodne že dotyčný je vinný a sudy nekonajú, choré.
Pridám včerajšiu skúsenosť s policajtom.
Zastavil ma policajt čo meria rychlost a dava fúkať.
Skontroloval vsetko, samzrejme vsetko v poriadku, aj fukanie.
Hovorim a co ste neboli rano, alebo ked chlastaju mlady, on na to ze je sam na oblasť.
Kolegovi díleri za garazami predavali, myslite ze sa tam ukazli policajti.
Meranie rychlosti im ale ide, to budu otravovať zivot ľuďom.
Politici kaslu na poriadne zakony, inak Dedecek by nezabijal.
Prečo, nieje dozivotny zakaz od urciteho promile?
Konfiskacia auta ako inde.
Bohaty nech zaplatia pokutu a vozia sa dalej, kauza Dedecek ide do stratena.
Titulok, Putin môže za Slovenskych fetakov.
Redaktor, redaktor, toto je hoax, a ze boj proti hoaxu.
Nelezte progresivcom do O.
Zlihava tu štát, tvrdo po dilerstvu, a bolo by po drogach.
Lenže tu policajti vedie iba merat rýchlosť.
Už vysvetlila predražený nábytok.
Moc si na nom to stvoreni neposedelo, aspon ho neoprdela tolko.
Kde je špeciálny prokurátor, uz mala Naka zasahovať.
Tu sa kradlo cez milion a nič sa nedeje, aj za to môže Fico?
Kde sú urady činné v trestnom konaní...
Kde je slušné Slovensko???
Akosi zdochol pes, po slušnom Slovensku.
Keď tak pomahali svojmu národu, z čoho majú strach.
Že by nemali čisté svedomie.
Potom v čo dúfajú, ako maju odvahu ísť kandidovať.
Zrazu tu zisťujeme ze Ukrajina ma kvalitnejsie produkty ako EU.
Nemajú očkovania a je tam mnoho u nás uz nejestvujucich chorôb.
Pouzivaju v EÚ uz dávno zakázané pesticídy.
Maju kupliarstvo deti čo je v EÚ zakázané.
Nakoniec EU chce vstúpiť do Ukrajiny.
Tlačia nam kaleráby a tolko tazkych kovov z chémie z vojny +.
Naco nam v EÚ je psenica pre Afriku, to aj Africanov nam tu pošlu aby sabtu najedli
Radičova to vedela, a vystihla to: Riško tu máš, drž balóniky.
Bolo to na oslavách volieb.
Riško vie ako sa vyjadril o kupovani hlasov v parlamente za generalneho prokuratora.
To nieje politik ale jedna kauza, a tie kauzy treba ukončiť ako aj jeho pôsobenie v politike.
Lepšie by som to nenapisal.
Denne stretavam ľudí s rovnakým nazorom.
Dáma s paláca na nás kašle a polarizuje spoločnosť.
Aký Sulik, ved to Slovensky Geisen.
Akurat ze to nebral s uctu ale Slovenského rozpočtu.
Môžem, informoval že zagaga podobne hovadko ako ty.
Ako na to mohol prísť prezraď.
Šťastie že idú voľby.
Inak by sme sa to nedozvedeli, ale takto je to super predvolebná kampaň.
Tu aj tak plati zlodej kričí chytte zlodeja.
Media a pisalkovia hovoria o straseni.
Fico informuje a to je rozdiel.
Media zabudaju co Soros porobil a ako manipuluje s trhom pre svoje zisky.
Rozdeluj a panuj.
Máš pravdu.
Media tu rozdeluju spoločnosť.
Rozdeľuj a panuj.
Kto už tomuto verí.....
Len sa chcu dostať k miliardam a rozkranut
Mam DDP a som od počiatku v rastovom fonde áno rastlo to, ale je tu ale stacili akoze tieto zle roky a vsetko zmizlo!!!
Pri prepocte mi vyšlo ak by zamestnanec a zamestnavatel davali spolu na nejaky účet a nic viac k tomu som na tom lepšie.
1 apríl už bol.
To sa zobudil redaktor až teraz asi mu USA propaganda dal dačo silné.
Odporúčame