Založ firmu, kúp si výrobnú linku, iba len za niekoľko stotisíc € a vypni ju každý deň na 8 hodín.
Založ firmu, kúp si výrobnú linku, iba len za niekoľko stotisíc € a vypni ju každý deň na 8 hodín.
Koľko pracovných miest si vytvoril? Skús založiť firmu a daj pracovníkom platy podľa ich predstáv. Súdruh fico nech zníži odvodové a daňové zaťaženie a viac sa ujde aj zamestnancov. Fico sem naťahal automobilky a potom kritizuje vysoký podiel nočnej práce, choré.
No, a to kritizovali vládu Matoviča a Hegera, že sú nekompetentní a neschopní. Ukazuje sa však, že títo su "viac" kompetentní a schopní všetkého.
Rusi len vymenili jeden diktátorský režim za druhy.
Pre silové zložky aby ho chránili.
To je to jediné čo postavil.
A čo diaľnica Bratislava - Košice?
Choď do ruska, severnej korei, alebo na kubu, tam budeš slobodný a nebudeš musieť trpieť.
To si naozaj tak tupý, alebo iba provokuješ?
Kde postavil fico nemocnicu?
Okrem ruských, oni to už skúšajú aspoň s vežami.
Ifigenia, napíš mi aspoň jednú vec, ktorú si mala alebo maš a bola vyrobená v rusku?
Pozri sa na YT
https://youtu.be/eyy403pesHk?si=__w8DXUwJ2hs…
"Putin jazdí cez krymský most"
presne tak to ma byť, ochrana posádky, nie ako v ruskom nechať sa zaživa upiecť
Hovorí ti niečo "patentová ochrana"?
Tam nie su žiadní Mariupoľčania, je tam iba odpad navozený z celého ruska.
a preto tam prišli rusi a dosadili vlastných
Takže, až juh Slovenska bude chcieť autonómiu, nie si proti tomu?
aké nové argumenty chceš? Však stále sa deje to isté, klamanie a kradnutie.
Však nech sa rus stiahne, a nepadne už ani jeden ukrajinec, ani rus. Čo s tým majú USA?
Choď na východ, rusko, Sev. kórea, Čína a už prestaň trpieť tu na tom zdegenerovanom západe.
Vás dvoch je tu škoda, mali by ste byť min. vo vedení OSN alebo svetovej banky.
Odporúčame