Tak potom rusi ako prišli k tak veľkému územiu?
Tak potom rusi ako prišli k tak veľkému územiu?
Ifigenia choď na Kubu, aby si videla symbol slobody a boja proti kolonializmu.
Rumcajz, zeleninu, 20 € v indexe a podobné kraviny predsa rieši policajný prezident (Gašpar).
Neobjednal autobusy.
Z ruského blogu: Rusko je neveriteľná krajina, pri voľbách prezidenta ešte nikto nepozná kandidatov, ale každy už pozna víťaza.
Žeby zato, že z tých 20 rokov 12 rokov vládol Fico a spol?
Kaliňák si buduje súkromný biznis za štátne, ona na to poukáže a ty sa jej ešte vysmievaš. Nuž čo dodať.
Konečne nás niekto podrobne informoval, ďakujeme.
Máš pravdu, neschopáci, ale zato títo terajši su zase schopní všetkého.
A v Katyni boli v NKVD sami ukrajinci?
Čo ti zobrala amerika a čo ti dali rusi, že sa ich tak zastávaš?
Zomierajú za svoju krajinu, za svoju identitu, za svoju rodinu, za svojú vlasť, to pre tých, čo to doteraz nepochopili.
A ešte po:
C- čo mu dali rusi a čo mu vzala amerika, že sa tak zastáva rusov.
Nobody, a sedel si už v aute s trjvalcom?
Nobody, a sedel si už v aute s trjvalcom?
Musí tak písať, noty z Kremľa nepustia.
Ešte dobre, že tu máme teba, inak by sme ani nevedeli, že sme otroci.
A pracuje tam celé slovensko.
Nobody, matematika je fajn, ale skutočnosť je iná, podľa matematiky by dvanásť valcový motor mal mať hladší chod ako šesť valec, ale opak je pravdou.
Cest, presne tak, už si aspoň počul, aby Brusel niekoho naháňal za jeho názor, samozrejme okrem prejavu fašizmu, rasizmu atď.
Odporúčame