A v čom boli iní, nestrieľali zradcov, nevyhadzovali sklady, železnice do vzduchu, atď.
A v čom boli iní, nestrieľali zradcov, nevyhadzovali sklady, železnice do vzduchu, atď.
pravdepodobne nie si dôchodca, možno nemáš ešte deti. Chcem ťa vidieť, až po odpracovaní x rokov budeš dôchodca a budeš musieť byť odkázaný na 100€ mesačne, ktoré ti budú musieť dať tvoje deti. A nedaj bože, že nebudú môcť pracovať.
Chceš povedať, že počas 2. sv. vojny slovenskí partizáni boli teroristi?
Teraz nech sa k tomu vyjadria pro hamásovci
Prečo potom, ak niekto dostane žĺtačku ide do karantény celé okolie?
A putin verí v boha, skús si porátať koľko on začal konfliktov.
Toto, toto, schopný všetkého.
Kto ti bráni vybudovať výskumné stredisko?
Toto čo tu čítam je mi z toho zle, vyzerá to tak, že lekári nemali čo robiť, tak si naťahali pacientov na lôžka a aby podporili aj chemický priemysel tak začali vo veľkom objednávať kyslík do nemocníc. A ešte chcem dodať, Matovič urobil chybu s celoplošným očkovaním, mal to nechať tak, na dobrovoľnosti, potom by aj táto debata vyzerala inak.
Čo zatiaľ urobili, iba sľuby dôchodcom, zatiaľ im ide iba o ich osobnú pomstu a na to tam nie sú. Ja z tej ich pomsty sa nenajem.
Predpokladám, že myslíš aj tých z koaličných strán.
To, ze namáme žiadné výsledky nie je chyba EU, ale naša, aj tým akých máme volených zástupcov.
Nebolelo toto vymyslieť?
Ale zase ich nakrmi sľubmi.
Neboj sa, ak nie, teraz ich rýchlo splati.
No, Karol, už si Stanka obvinil, odsúdil a teraz skús to vysvetlenie.
No, prečo nešli do Ruska, tam sú onakvejšie cesty, určite by mali viac zážitkov
Choď do Ruska alebo KĽDR, nebudeš musieť nikoho tlačiť do zástavy srdca, bude ti hej.
Ako by povedal klasik.
Toto ste chceli Slováci?
Matovič Blahovy nesiaha ani po členky.
Odporúčame