Ja by som zase chcel vedieť, čo dal východniarom, že ho tak masívne volia.
Ja by som zase chcel vedieť, čo dal východniarom, že ho tak masívne volia.
Na tlačovke sa vyjadril, že Lipšic, Hamran a ďalši musia odísť.
Fico ešte nedostal poverenie a už robí čistky. Toto ste chceli súdruhovia.
Žeby zrušil proruské strany? To si riadne dovolil.
Viete si predstaviť ako sa oslavovalo v base?
Komare , husi,kačice
Prečo vy rusofili citujete, ako jediných pravdu píšucich novinarov takých ako Ritter, Morris atď. Aspoň si pozrite čo sú zač.
To, fakt, vážne?
Ak by sme boli mimo blok, stálo by to oveľa viac ako 2%.
Postav firmu na Slovensku a daj nemecké platy. Nikto ti to brániť nebude.
Takže dvojaký meter, niet čo dodať.
Tej logike mám rozumieť tak, že napr. Vo Vietname bojoval ZSSR t.j. viedol zástupnú vojnu proti USA, keďže dodával Vietnamu zbrane a sovietské protilietadlové rakety obsluhovali sovietskí špecialisti.
Viete si predstaviť tie provízie amerických zbrojoviek pre Putina?
A prečo by nám mali rusi švacnuť atómovku na hlavu, patrí to k ich kultúre?
Vojaci ZSSR podliehali našej jurisdikcii? Inak všetko v poriadku?
Oregon, ak je na Ukrajine režim, tak čo je v Rusku? Putin je pri moci 23 rokov, za plagát s nápisom " som proti vojne" pobyt vo väzení, stretáva sa s ajatoláhmi z Iránu, s kimom, afrických " prezidentov" ani nemenujem. Zelenský cestuje skoro po celom svete, okrem štátov kde je prezident pri moci min. 20 rokov, prípadne sa dedí a pod.
Oregon, ak je na Ukrajine režim, tak čo je v Rusku? Putin je pri moci 23 rokov, za plagát s nápisom " som proti vojne" pobyt vo väzení, stretáva sa s ajatoláhmi z Iránu, s kimom, afrických " prezidentov" ani nemenujem. Zelenský cestuje skoro po celom svete, okrem štátov kde je prezident pri moci min. 20 rokov, prípadne sa dedí a pod.
Choď do ruska, budeš čítať o osloboditeľoch.
Odporúčame