Po atentáte na Fica čelia vyhrážkam poslanci aj minister. Viacerí majú sprísnený režim
Blaha ani niej e clovek, to je taka pasomnica bez sebareflexie. Je to individum, ktore v zivote nikdy nepracovalo, ale len sa cely zivot prizivovalo. Nikdy neurobil nic pozitivne, stale len sa prizivoval a parazitoval.
A prave takeho neshcopne a prizivnicke individum tu burcovalo ludi. Kvicalo ako prasa pred zakalackou, len do roboty sa nikdy nehrnul. A teraz? Ako velky komunista a Putinovec sa tlaci do EU parlamentu. Viete preco? Pre ten stedry poslanecky plat na ktorom chce znova parazitovat.
Blaha samotny moze z casti za to, ako sa chova a aj to, aku nenavist dokazali vyvolat v pracujucej casti slovenskej populacie. :D