Nie jednemu. :D Kuciak, Lucansky, alebo Ti dvaja tepli, tak Ti urcite zomreli preto, lebo ich hecovali NIESMERACI?! :D
Nie jednemu. :D Kuciak, Lucansky, alebo Ti dvaja tepli, tak Ti urcite zomreli preto, lebo ich hecovali NIESMERACI?! :D
A len pre Tvoju informaciu. Mam pracovny pomer, no a popritom este aj podnikam. Takze mam vlastne dve roboty, pricom z obidvoch platim dane a odvody. Smeraci nemaju ani jednu, zato z dani vedia cucat velmi radi.
A preto, lebo mam aj pracovny pomer aj podnikam, nebudem mat v pripade straty zamestnania ziadny narok na poistenie v nezamestnanosti, aj ked si ho musim platit. Ten mi prezeru Smeraci. Podobne, ako dochodok, ci zdravotne poistenie.
Mily trolik, bezomna by si si chleba ani nemal ako urobit. :D Asi to je ten problem, ze ja musim vyrobit nieco, co doslova potrebujes, aby si nemusel zit ako neandrtalec. :D
Ano, ja myslim. To je ten najvacsi rozdiel medzi mnou a Tebou. :D
Cize Fico uz hovori Sulikove slova? O zaskrteni vlastnymi rukami, co je vlastne vyhrazka, tak to si asi nepocul. :D
Simkovicova nie je z OLAJNO. :D Je to hrda slovenska narodniarka a patriotka, ktora vynasa moje dane do Rakuska kde potom zije. :D
Mne sa tiez zdalo, ze Erika normalne nesplodili, ze jeho museli vyrobit. :D Neverim, zeby bol panbozko tak zakerny a skodoradostny, zeby nechal vzniknut take individum len tak z pohlavneho styku. :D
Ak som smiesny, preco sa nesmejes, ale nariekas? Ak ma za hlupeho oznacuje niekto ako si Ty, tak to beriem za obrovskuy poklonu. :D Aj ked mi je teraz jasne, ze tuto urazku len tazko dokazes pochopit. :D
Ako klamem? Napisal som Ti, ze zivim Vas nepracujucich Smerakov, co je fakt. Ty si prisiel s tym, ze vraj zivim 5 milionov ludi. A ja som sa ohradil, ze Vas nepracujucich Smerakov nie je 5 milionov.
Nejako sa chlapce zaplietas do vlastnych fantasmagorii. :D Alebo Smeraci mate taku kratku pamat, ze ani nepamatas, co si pisal pred desiatimi minutami?
??? Ak pozries do zrkadla a uvidis tu pasomnicu, tak ju tam niekto dal? Tebe do zrkadla niekto nieco dava?
Nie, ja nedokazem robit za 5 milionov. :D Vdaka bohu toilko Smerakov na svete neexistuje. Akurat musim zivit 1.5 miliona neprisposobivych dezolatov, ktori maju alergiu na pracovne navyky a preto volia Fica. :D
Opakujem, co si evidentne prehliadol. :D My pracujuci chodime prostestovat len mimo pracovnej doby. :D Preto na Vasich protestoch proti Matovicovej vlade pracujuci ludia neboli. :D
A preco pisem, ze platim dane a pracujem? Aby som sa jednoznacne odlisil od Vas Smerakov. Mne je jasne, ze mate na pracovne navyky alergiu. :D Dokonca preto poniektori poberate aj invalidne.
No to fakt neviem. :D Ty si prisiel s tym, ze Smerakov je 5 milionov a nie ja. :D
Zabavne, ked to pise Smerak potom, co zabili Kuciaka. :D
Pracujuci Smerak je iny oxymoron. :D
Ale vie. :D Ved sa hrdo hlasi do rodiny Kalinakomafie.
Erik ho ma, preto je taky vyondulovany. :D Akurat, ze ma aj slepotu a v tom zrkadle tak nevidi pasomnicu.
Prave som sa od Smeraka dozvedel, ze na Slovensku zije vraj 5 milionov nepracujucich Smerakov?! :D
To Smeraci ani neviete pocitat? Odkedy je Vas 5 milionov? Ved vo volbach tepleho Petka sa Vas zislo ledva milion a pol. :D
Matematika Vam Smerakom nikdy dobre nesla. :D
Nie vsetci su na vine. Na vine su SMERACI. Je smutne, ze si neviete priznat ani to, co ste tu roky pachali.
Keby Smeraci tolko nehejtovali a neklamali, keby ste tolko nefabuylovali a nehecovali pracujucich ludi, tak by to tu takto nevyzeralo.
Vraj sa vyhrazali aj Erikovi Kalinakovi. :D Napisali mu, ze maju pre neho nejaku pracovnu cinnost.
Odporúčame