https://www.youtube.com/watch?v=-aXWcNVbhS0
Na Fica nekvical. Ten sa hlupak rehotal z pozadia. :D Jedine Behovej to vadilo, kedze je zena. :D Inteligencia a Smerak sa navzajom vylucuju. :D
https://www.youtube.com/watch?v=-aXWcNVbhS0
Na Fica nekvical. Ten sa hlupak rehotal z pozadia. :D Jedine Behovej to vadilo, kedze je zena. :D Inteligencia a Smerak sa navzajom vylucuju. :D
Takto to vyzera potom, co nam tu Fico vlastne stvrty krat. :D Samo od seba sa to nedeje!
Cize ja Ti napisem odpoved, Ty ju nepochopis a nakoniec som nic vlastne nenapisal? :D
Chlapce, co Smeraci povazuju za relevantne ma nezaujima. :D Nikdy sa neoplyvali rozumovymi schopbnostami, nieto este schopnostou chapat. :D Preto mi je smiesno, ked tu piseso p diskusii a ani nechapes vyznamu toho slova.
Ja si mam zapamatat to, ze zijes v inej dimenzii? :D
https://www.youtube.com/watch?v=-aXWcNVbhS0
Ja nic nesledujem? Ty neskutocne klames a len preto, lebo je to tu anonymne. :D
Viem toho o Vas viac, ako si viete predstavit. Smeraci ste nikdy inteligenciou neoplyvali.
Vidim, ze Smeraci mate bohate skusenosti s Uradom prace. :D Ale konecne si prvykrat napiusal aj pravdu. :D Vy Smeraci dane neplatite, nechavate sa len zivit. :D
Myslis vrieskanicu, kde Blaha ako sfetovany kvici o amecikej ...urve? :D
Inak som sa dobre nasmial na tom vtipe, ze Blahove vygrcky a halucinacie, maju aj nejaky obsah a zmysel. :D Velmi dobry vtip.
Akemu obsahu? Lubkove vyhrcky maju aj obsah? Ved to male kviciace prasiatko moze tiez za to polarozovanie spolocnosti. Kto kvical o americkych ...... ? Kto plul naokolo svoje Putinovske sliny a vymysly?
Keby sa Fico nespraval tak arogantne a hlupo ako Blaha, asi by ho nepostrelili!
Dakujem. Od niekoho ako si Ty, povazujem to oznacenie za obrovsku poklonu. :D
A kto potom na Vas Smerakov bude robit? Alebo tu izolaciciu si predstavujes nieco na sposob gulagu?
Takto som sa dobre nasmial. :D Lubko Blaha, ako nepracujuci prizivnik nieco komentuje. :D
My sme plateni za pracu, to je totiz cinnost na ktoru mate v Smere alergiu. :D
Najzabavnejsie je to, ked chce nejaky Smerak diskutovat. :D A pritom tu len halucinuje a fabuluje. :D Pleties si Smeracku propagandu s diskusiou. :D
Ano, bol tam preto lebo sa vyhrazali aj jemu. Mas to v clanku, tak si to aspon precitaj. :D Alebo to Vam na Sumracnej maju vysavac dutiny lebecnej?
Samozrejme, len tak sa rozhodli smradosmeraci. :D Sledujem, ze ste robili aj prezencky na protestoch proti Ficovi, kedze viete, ze tam chodieval. :D Vy Smeraci mate totiz vestecke gule. :D
Smerak a priznat sa? Nesranduj.
Oni na mitingoch robili prezencku, ked tak s istotou vies, ze tam chodieval? Alebo ste to zase skreovali na Sumracnej?
Samozrejme. :D A nastolime tu poriadok, ako je v Putinovom Rusku! A basta! A my nevolnici budeme pracovat a zivit Vas, nepracujucich Smerakov. :D
Az potom, co zakazu smradoSmer, ktory tu kradne uz po stvrty krat. :D
Odporúčame