Nejak sa Vam trollom pokazil translator? :D Alebo uz ani netusis, co znamena biological research facilities? :D Take maju totiz bezne aj univerzity. :D
Nejak sa Vam trollom pokazil translator? :D Alebo uz ani netusis, co znamena biological research facilities? :D Take maju totiz bezne aj univerzity. :D
No rad by som vedel, kde sa tam vo videu hovori o biolabakoch. :D Strasne ma to zaujima! :D
PRedstav si, ze nikde sa tam biolabaky neposminali. :D Noze napis v ktorej minute hovori o BIOLABAKOCH. :D Velmi ma to zaujima. Uz viac ako rok hladam tie biolabaky vsade. :D
A jedine kde som ich nasiel su VASE HALUCINACIE! :D
Samozrejme, takto sa vyjadruje NEkomunista. :D
Lebo Radicova TI nevadilo? :D
A s tymi drogami mas recht. :D Ty si ten najlepsi dokaz toho tvrdenia. :D Ako nekomunista a nenacista obranujuci komunistov a nacistov. :D
Jasne, Ty nekomunista a nenacista mas len silnu potrebu obranovat a propagovat Smer a REpubliku. :D Teda komunistov a nacistov. :D
V minulosti si dost propagoval Kotlebu. Co sa stalo? :D
SAmozrejme. Nekomunistom a nenacistom strasne vadi, ked niekto ukazuje co je FIco za zlodeja. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Aj toto je LEBO FICO? DLH zvyseny z 54 na 113 miliard? :D
DOle som od nekomunistu a nenacistu halucinatora dostal jeden link :D
https://rumble.com/vx17m5-victoria-nuland-by…
Vraj je to dokaz o biolabakoch. :D Zaujimave, ze Nulandova ani nikto vo videu nic o biolabakoch nespomina, teda okrem toho torlieho nadpisu z tejto trapnej stanky. :D
Gratulujeme. NEkomunista a NEnacista ma problemy evidentne aj s prekladom z anglictiny. :D
Kde sa tam hovori o BIOLABAKOCH? :D Nikde. :D Asi si papkal vela drog chlapce. :D
Dosli Ti naboje do hovnometu? :D Ved TI to islo to metanie hovien tak dobre. :D Len ku koncu si uz len pastoval, akoby TI dochadzali sily. :D
Este dobre, ze sa ho nespytali na homosexualitu. ODpovedal by, ze nie je ud, tak ani netusi co je to sex. :D On sa totiz rozmnozuje bezpohlavne. :D
Ctrl + C a potom Ctrl + V. :D Typicke Smeracke vzcelanie. :D
TO mas recht. Fico to robil na Bodorovej chate, alebo u Hascaka na Vazovovej. :D Nie na verejnosti.
Jasne, Ty nie si ani komunista, ani neonacista. :D Ty mas len tazku potrebu obhajovat komunistov zo Smeru a neonacistov z Republiky. :D
Ty nie si ani komunista, ani neonacista, len ja som mimozemstan. :D A ja potrebujem pomoc, lebo nie kazdy kto obranuje a propaguje komunistov a nacistov tak ako Ty, ,je hned jeden z nich. :D
Dochadzaju Ti halucinacie, ked uz pastujes stale tu istu dookola. :D Zasekol so sa?
Netusis toho ovela viac. :D Ano Tvoj nazor sa na mne riadne podpisal. :D Tak davno som sa na ludskej sprostote a hluposti uz davno nebavil. :D
Keby si to cital poriadne, tak by si vedel na koho som reagoval, aj to co som pisal dolu o Kalinakovi. :D Ale to by si musel tomu venovat aspon taku polhodinku scrolovania a myslenia. :D
:D Zase si ho pleties Kalinakom. :D
Samozrejme. Ja musim narozdiel od Teba totiz chodit do prace. Nemam to srdce prizivovat sa, tak ako VY komunisti a nacisti. :D
CIze Ty okrem toho, ze citas moje myslienky, tak citas myslienky aj tych migrantov? :D
Zaujimave, ze ked niekto pride za lepsim zivotom, tak mu ho ma niekto platit. Takze aj Vy ludia parazitujuci na socialkach ste migranti?
S tym Porosenkom na povel USA si to pekne zarval. :D Das aj nieco o biolabakoch? :D
???? Nepomylil si si to s Kalinakom? :D
Odporúčame