Som zhrozený, ako sa tu "s ľahkosťou" pracuje so superťažkým pojmom "odpustenie. Nemám duchovná rozmer, som ateista...ale toto je niečo, s čím sa azda ani nedá vysporiadať. Rozhodne nie za facku, určite nie za pokus o vraždu...a určite nie osobou, ktorí vravela: kto do nás kameňom. my do neho dvomi.
Na rozobratie pojmu "odpustenie" by nestačili tisíce debát najväčších autorít v oblasti morálky, práva, teológie a neviem čoho. Odpustenie sa hľadá ako rozhrešenie, pokánie...pre seba. Inému hocikto povie hocičo.


