Nepochopila si. Stojím si za tým, čo píšem. Ale bez anonymity by som to neplácal. Vyššie ktosi píše o amsi "trollingu". To vôbec nie je zaujímavé. Zaujímavé sú nepriateľské, deštruktívne, štvavé posty. Zrovna včera som ako raale jedného "štváča" riešil priamo v debate. Už ho nevidím, možno dostal návštevu od polície. Ten, čo začínal "brav za brava".
No to dúfam, že monitorujú a aj to treba robiť. Mnohí sa oháňajú "slobdou slova", "právom na názor" a podobnými kykyňákovinami. Ja mám rád poriadok a pokoj. Akési nevinné vulgarizmy, občas aj oplzlosti...mierne pod***ávanie...to je neškodný šuviks.


