Černák by mal ísť na slobodu
Existujú aj doživotia bez možnosti podmienečného prepustenia. V SR evidentne nie a úprimne, nemám šajn ako je to v jednotlivých krajinách. Opovrhujem súdmi, neakceptujem rozsudky, justícia sa mi hnusí do špiku kostí. Veď vidíte ako jeden súd rozhodne tak, druhý onak, tretí v tej istej veci zasa inak. Černáka aj teraz dvakrát eskortovali, stálo to veľa peňazí...odročené na neurčito. Fuj, hnus.
No a len tak mimochodom: existuje odpor pri zatykaní, kedy sa môže použiť aj strená zbraň. Nebudem pokračovať. Miki tuším ale prišiel na policajnú stanicu sám. Ale v tomto prípade bolo potrebné vyťažiť z neho maximum informácií. Vlastne on začal tuším rozprávať až keď do "nabonzoval" Milan Reichcel. Potom rozprával aj to, čo nemusel - zrejme z pomsty.