To už celkom jasne povedali diskutéri predo mnou. Napr. prvá veta v tomto vlákne o 09:01.
To už celkom jasne povedali diskutéri predo mnou. Napr. prvá veta v tomto vlákne o 09:01.
Vraj sa motal na polícii, na MV, bol poradca ministra vnútra a také čudné veci.
Nie je to divné, vôbec nie. Je úplne bežné niekde bývať ako cudzinec. Ja mám v SR dlhé roky trvalý pobyt. Vôbec ma neteší, že žijem v SR...tak sa veci vyvinuli. Ale nerobím a nerobil som v SR.
Ak ti je to stále divné, daj pupkáča z balkóna...prípadne z lešenia.
A čo má byť? Jeho slová sú písmo sväté?
Tam nešlo a akési "záujmy" Slovenska ale povinnosť členskej krajiny NATO. Aké môže mať krpaté Slovensko "geopolitické záujmy"? To bola operácia NATO a každý člen má "dobrovoľnú" povinnosť konať lojálne ako člen.
To včera...bol bezvýznamný cirkus krajín, ktoré majú pomoci po ***** a chuť na akúsi vojnu nula. Z Talianska neprišiel nikto, zo Španielska neviem, Nemecko ani Škandinávia po vojne rozhodne netúžia. Zbytočne lietali eroplány, stálo to kopu peňazí a zagebrili ovzdušie...aj náladu ľuďom.
Odkedy je Macron vrchný šéf Európy?
Priateľu, ja som nikdy nemal občianstvo SR či ČR, nenarodil som sa v ČSSR. Takže si strašne uletel, doslova do Márie.
Do Nemecka neemigrujú azda prvoplánovo Slováci. A tí, ktorí kadia do svojho hniezda si zaslúžia vedro pomyjí trikrát denne na bezcennú gebuľu. To je pre mňa ako cudzinca fuj, hnus.
Skús sa pozrieť ako a čo píšem o tenise alebo medicíne. Na hospodárskom dvore, v maštali či chlieve môžem riešiť čo chcem, ako to vníma obyvateľstvo kurína mi príliš nezáleží.
Daj si pekne medzi ignorovaných deep_green_eyes, irbis, oči_orla, raale a zátoku_veľrýb a budeš mať pokoj.
Pointa článku mimochodom určite nie je tá grandiózna moňašovina v titulku. Ideš späť medzi ignorovaných, neviem ako si odtiaľ vyliezol.
Odpad sa sťahuje už dlhé roky do Nemecka.
Akcie sú denne, stále. Nič sa ráno nevypredá, všetkého je dostatok. Čerstvosť...to už neexistuje. Ani chlieb, ani pečivá...všetko sa to robí zo zmrazeného polotovaru. Zelenina...iba ak na trhu v lete.
A čerstvé mäso...iba priamo u mäsiara v deň, keď zabíja. To už asi nefunguje.
Osobne verím najmä maďarským potravinám. Španielske bez problémov, írske hovädzie tiež. Morské ryby kľudne poľské (iné ani veľmi nie sú ak nepočítam nejaké oceánske zmrazené filé).
No a polotovary či hotové jedlá (talianske, francúzske, grécke)...to nestojí za reč.
V mojej rodine, zo strany oboch rodičov za zásadne a jedne zomiera po mozgovej príhode. Niekedy hneď, no už bolo aj 8 a pol roka. Ležať roky imobilný...to je rozkoš.
To nie je žiadne "okydávanie". Ak Navaľného telo nikto nevidel, nechcú ho vydať...môže byť aj nažive. Iné veci sa predstierali v minulosti. Nemám rád konšpirácie, no toto je úplne reálne.
Si to skúšal a nedarilo sa ti? Daj si sériu príklepov čelom o dlažbu.
Ty vlastníš prístroj na cenotvorbu atypických osôb? Alebo ich vážiš? Meriaš?
Premenovanie lyžiarok na Vlhovej súperky/rivalky a zjazdového lyžovania na vlhovanie bola revolúcia podobná ako keď na lyže vymysleli hrany. Treba to aspoň patentovať.
Neskoro. Tváril sa prívetivo, tak som mu dal 30 ml odstátej obyčajnej vody. Injekčnou striekačkou.
Aj sa mi poďakoval. Ale beriem, ani ja nemám rád keď sa mojich zvierat/rastlín dotýka iný.
Nádhera. V troch oblastiach som dobrý. Nie je to môj "názor", tak to jednoducho je. Dve ste mi zasvinili. Téma je tenis a medicína - to ste totálne sprznili.
Zasuňte si drsne vašu obľúbenú tému do zadnice.
Chlapci klídek. Ak si chcete dať po hube, vymeňte si kontakty na seba alebo čo. Smutné-nesmutné...v každej sekunde zanikajú miliardy životov. Filozoficky...každý život má rovnakú hodnotu. Ja neuprednostňujem hodnotu ľudského života pred inými.
Neviem zabudnúť, ako v ZOO zastrelili unikátneho strieborného goriláka,
lebo akýmsi nemtákom do jeho výbehu padlo dieťa. Gorilák mu ani neubližoval, vraj bolo riziko. Všetci zamestnanci plakali. Neviem ako sa s tým vysporiadal strelec.
Na nosorožca, slona, gorilu...by som asi nevystrelil ani v sebaobrane.
Keď otrčí kopytá, už nebude musieť bojovať s rakovinou.
Sorry, toto bola nahrávka na smeč, ktorú som si nedokázal odpustiť.
Jo...ale tá "pointa" mne vykrúca koule. Fliaska ma všetkými končatinami. Kardiomyopatia mi čosi hovorí viac ako 40 rokov.
Odporúčame