Legenda obvinila Serenu Williamsovú z dopingu: Nevidíte, ako vyzerá? Američanov nikto nekontroluje
Ako vieš, že preto? Ja som si naivne myslel, že s ním majú súcit...lebo má ufiknuté gule. Tak chlapec má rakovinu, ufiknuté koule...nebudem azda snoriť aké lieky berie.
Dúfam, že som si to nepoplietol, lebo bicykel nie je zrovna moja parketa. Poznám asi tri mená. Ani ako sa jazdí netuším. OK, neviem ani ako sa hrá hokej. Iste, a to som brutálny univerzál. Pár športov...totálne nič. Ale to som odbočil.
Doping je na dve veci: sila a výdrž. Tenista potrebuje aj presnosť, myslenie, kreativitu...to mu anaboliká ani stimulanciá nedajú. Iste, sú tam aj iné veci ako pohoda, pokoj, tras...to nechám tak.