Definuješ mi ten "naratív"? Je to nebodaj písmo sväté?
Zdravý rozum radšej nedefinovať, z toho by mi prišlo nevoľno.
Definuješ mi ten "naratív"? Je to nebodaj písmo sväté?
Zdravý rozum radšej nedefinovať, z toho by mi prišlo nevoľno.
Mimochodom, výraz "naratív" sa v slovenčine nepoužíval nikdy. Dúfam, že rýchlo otrčí kopytá. Je to kykyňákovina. Treba si dať preplesk chodidlami a ráno už bude normálne (teda normálnejšie).
No a kto chce ísť do klubu a nemieni dodržiavať štandardné pravidlá, bontón...dokonca ani byť korektný, vidím, že ani lojálny... tak chodidlo do zadnice je úplne elementárna výchovná metóda.
Maďari a Slováci chcú v EÚ okopávať ostatným členky...tak načo ich tam majú trpieť? Nemám na mysli akúsi vojnu, všeobecne. Mám azda tolerovať spoluhráča, ktorý hrá proti mne? Ja teda nie.
Ten "argument" je tiež taká obľúbená preplieskanina. Nič nehovoriace. Čo konkrétne?
Slováčisko repovitý má každý mesiac nový slovný hit. Napr. "prázdna špajza" - tomu sa ešte dalo rozumieť. No z tunajších ozembuchov a trubirohov nikto netuší, čo je akýsi "naratív"...ale prdieť o tom je rozkoš.
Mlátiť čelovice o všetko okolo seba? Bojovať??? To kedy bolo?
Robiť ramená - to občas áno. Ale iba kým niekto iný nezareve: bu-bu-bu!
To máš odkiaľ? Prehovorila do teba kompostáreň? Máš meter na svojprávnosť?
Zrejme po skoku do miešačky na betón.
Máš niečo k veci? Iba peníš, grciaš, vylievaš pomyje. Daj si pupkáča z lešenia, potom ak nebude stačiť príklepy gebuľou o stenu...a možno ti bude lepšie. Alebo horšie.
??? Slovenský štát nebol fašistický alebo čo?
Iná vec je, že ja osobne paralelu toho a teraz vôbec nevidím. V SR nie je fašistický štát...a Maďari kedysi mali silné slovo (dnes už nie).
Asi tu nebude seriózna debata, dopoviem. Pertraktuje sa tu akési "právo na názor". Aj v prípade bezvýznamného hráča, vraj je to OK. Blokovanie ale nie je názor.
Blokovalo Maďarsko vstup Švédska do NATO alebo iba mali "názor"? Už je ten názor iný?
V prípade Hlinu to poviem jasnejšie: od Krista prebehne k Satanovi. To už je aj na mňa, úplného ateistu veľa.
No...sú iní majstri, Budaj, Osuský a pod. Asi aj Hlina, ten ide od krajnosti do anti.
Trepeš strašné moňašoviny. Nie som Slovák, nemám ani som nemal občianstvo SR/ČR. Bývam na Slovensku ako cudzinec s dlhodobým pobytom. Mňa nerieš.
Téma je, že dvaja bezvýznamní krpci, ktorí prosili o pomoc...sa teraz stali tým, čo sú.
To "keby, tak by"...kedysi by bolo...to sú bláboly. Teraz problémy robia dvaja trpaslíci.
Ako môže EÚ vyhodiť nečlenov, ktorých si menoval? Môže vylúčiť nelojálnych, škodlivých členov.
Kto to hovorí? V ČSR sa menili režimy, no ich aktérmi neboli domáci obyvatelia. Menili ich zvonku, iní. Slovák dostával iba vytínanie korbáčom a trstenicou.
Po nežnej sa dokonca fliaskal (sám seba). A teraz si zasa vybral bič.
Keď chce ísť niekto do klubu...má aspoň dodržiavať pravidlá. Nehovorím o luxusných kluboch, kde sa za členstvo ukrutne veľa platí. Postsocialistické krajiny sa kolenačky plazili...otŕčali ruku, mľaskali, krútili očami akože už je po nich. Dajte, pomôžte!
No a teraz budú hrýzť ruky, ktoré ich kŕmia, prdieť v priestoroch klubu, robiť výtržnosti a pomaly fliaskať štamgastov. Takých členov klubu treba chytiť za golier, vyviesť von a kopnúť medzi polky.
Nejde o akúsi ženu, ale o to, čo je napísané v titulku. A pravdou je aj text vyššie, že ide o dve bezvýznamné krajiny, ktoré by iba ryžovali a škodili zároveň.
Veď už viackrát písali, že má dohodnutú eutanáziu vo Švajčiarsku.
To je teda vzorný hrdinský statočný prístup.
Trepeš moňašoviny. Slovensko nevyhlásilo zvrchovanosť. Mečiar a Klaus sa dohodli na rozdelení federácie. Škoda slov. Tu nepomôže ani transplantácia mozgu.
Kto "nemá pod kontrolou" ? Vde práve o to ide, že banda, ktorá aktuálne kormidluje chce mať vo svojich rukách úplne všetko. Absolutizmus, autokracia, diktatúra...horšie ako socializmus/komunizmus.
Sú prekážky, pre ktoré nemôže otec...tak teda bude jeho syn. To je nevídané
Odporúčame