Mňa akési oľano nezaujíma. Ani voľby. Písal som iba o dojme z chalana. Nepoznám osobne, môžem sa mýliť.
Mňa akési oľano nezaujíma. Ani voľby. Písal som iba o dojme z chalana. Nepoznám osobne, môžem sa mýliť.
Nie. Vystupuje veľmi noblesne.
To si teda nemyslím. Vyzerá oveľa lepšie.
Nemá sestru? Dobrá sestra nie je zlá. Najmä ak nie je škaredá.
Kto? Kde? Prečo?
Toto je sakra argumentuš. Genitálny.
Silný chlapec, silná osobnosť. Má budúcnosť.
Lebo...Slováčisko repovitý ani nevie, čo je vlasť.
Napísal som: o Slovákovi. Ja nemám právo považovať sa za Slováka. Nenarodil som sa kde treba, nemám občianstvo.
Teda, že IBA. Brániť vlasť je sv. povinnosť. Myslím to úplne vážne.
Myslím si, že toto zahmlievať je kontraproduktívne v každom ohľade.
Zabúdaš, že...ona...jazdí...SVK to nie je.
A aj to za nesprávneho. Beriem, jedna výhrada je preč.
Zle sa bojuje bez presvedčenia. Dokonca aj žoldnier má s tým občas problém.
Národné povedomie je pekné. Má ale svoje hranice, normu, mieru.
Na zamyslenie sa stojí fakt, že vraj cca 10% občanov je ochotných bojovať za vlasť.
Lara má u mňa dve chyby (nebudem konkretizovať). Inak by bola dokonalá.
Pýtaš sa sám seba? Slovák nechce bojovať ani za seba.
Beriem na vedomie. Obsahovo píšeš predpokladám fundovane.
Odporúčame