Akási rozprávková bytosť K je nezaujímavá. Nechápem ako sa dostala tam, kde je.
Mňa zaráža, že "čarostrelca" pasovali za elitného policajného inštruktora streľby. Takých ja rešpektujem. Civil, ktorý má "zbroják"...je úplne o inom. A prístup k zbraniam zasa o inom.


