Igorova mamka jazdila 700 km denne na akejsi Fabii. To si treba pamätať aspoň tak, ako že bol Štefánik generál.
Igorova mamka jazdila 700 km denne na akejsi Fabii. To si treba pamätať aspoň tak, ako že bol Štefánik generál.
Myslím, že úplne zle. Igor Bukovský robil ako asistent na Katedre fyziológie (LFUK), na klinickú výživu sa preorientoval ako kandidát vied. To určite nie je úroveň základnej školy.
Kotlár je ak sa nemýlim ortopéd, čo nie je zrovna na dehonestovanie. Iste, okolo vírusov by konšpirovať nemal.
Každopádne, veľmi neférový atak z tvojej strany.. Lekárka zrejme nie si.
Ono to je jedno akú má hodnosť. Každopádne bol z neho mínusový "osoh".
Ľudia nechápu ako to je v zdravotníctve (bodaj by aj chápali, tomu pomaly nerozumiem ani ja, ktorý som v tom desaťročia). Slovenské zdravotníctvo je plné anomálií a deformácií. Že existuje štátne a neštátne...to by mohli vedieť aj kelňáci a bačkoristi.
Ty máš 35 rokov? Vážne? Sme na geriatrii, milý kolega. Tu je skládka kryptokomunistov, oddaných boľševikov, rusofilov, tmárov a všelijakého iného odpadu. Nič prospešné, nič obohacujúce tu nenájdeš.Teda okrem mojich textov, ktoré sú genitálne. Som genitalissimus.
Skutočne nová, originálna téma. Treba si ľahnúť v krematóriu čo najbližšie k peci, nastaviť teplotu na maximum...alebo tam vliezť a zabuchnúť za sebou dvierka.
Na smrť treba byť pripravený v každom veku, byť s tým vyrovnaný a nenariekať nad vlastnou pominuteľnosťou. Je úplne jedno kto čo robil...teda potom to už bude jedno.
Minimálne 32 rokov. Ak nie 35.
Nejde o pár generálov ale o tisícky osôb.
Ktosi mi vytkol metafory. Áno, toto je metafora. Azda jasná.
Viem, že to tak v SR je. Tento trend je ale od nežnej. Muselo byť jasné kam to smeruje. Plátať lode flotily, to nie je riešenie.
Naberajú stále viac a viac vody, klesajú. Túto flotilu už nezachráni nikto. Musela by prísť nová, čo si neviem predstaviť.
Toto ale nie je téma. Témou je klasická mzda za mesiac. Ani čiastočné úväzky nie sú témou. Inak, celkom by ma zaujímalo, koľko lekárov má v štátnych zariadeniach čiastočný úväzok. Žiadna "väčšina" to nebude.
Bude to jednociferné číslo (domnievam sa ja, ako neslovenský doktor). Dvojciferné číslo by ma prekvapilo. Nie je totiž normálne, aby človek predával svoj voľný čas (a tým aj život).
To ale neznamená, že je to kóšer. Iste, ponuka na "kompromis" je plošná. A je to odborárska téma. Normálne to takto fungovať nemá.
Štátnych lekární je málo (ak vôbec nejaké sú). Aj v nemocniciach sú bežne súkromné.
Vďaka. Tie linky by som si mal akože otvoriť, nebodaj čítať? To sa nestane.
Nie, nebavíme sa o tom. Ja rozhodne nie. Nikdy neakceptujem spriemerovanie nemtákov a fachmanov.
Voličov mám kdesi medzi polkami. Som doktor, ktorý má viac ako 40 rokov odrobených. Našťastie nie na Slovensku. Bývam na Slovensku, počujem a vidím.
Taký bordel v zdravotníctve by som nenašiel ani keby som sa potácal po Zemeguli s baterkou na lupou.
Zabudol si na vojakov, ktorí boli úplne na nič.
Urobené, prínos pre klientov.
Máš odo mňa krásu guľu z pravopisu úrovne základná škola. A to ani nie som Slovák.
Pozor, odmeňuje sa iba výkon.
Ak nie viac? Minimálne toľko? To čo sú za kykyňákoviny? Ten K si zaslúži nanajvýš pokuty.
Daj si pár kladivom aj chobotom. Čelovice o radiátor sú tiež prospešné. A zdravé.
Odporúčame